Klíčenky na krk s reklamouTaké si ještě vzpomínáte na ta devadesátá léta anebo na přelom tisíciletí, kdy se nosily opravdu perfektní klíčenky na krk? Já si na tohle období moc ráda pamatuji a moc dobře si to pamatuji. Také nikdy nezapomenu na to, že když jsme nosili klíčenky na krku, tak to vždycky bylo takové, že jsme byli jako králové, že jsme byli úplně in a byli jsme moderní. Také nikdy nezapomenu na to, jak vždycky třeba v nějakém dětském časopise byl jako dárek přibalené různé klíčenky, jenomže ten časopis tehdy zdál asi osmdesát korun a na tu dobu, kdy to třeba se prodávalo ještě před dvaceti anebo před třiceti lety, tak taková částka za obyčejný časopis bylo opravdu hodně.

Moderní dřevěné přívěsky na klíčenky.

A nikdy nezapomenu na to, že moje maminka mi to nikdy nechtěla koupit. Nejhorší na tom bylo, že právě moje kamarádky tento časopis měly každých deset dní, tak přesně jak vycházel. Moje maminka mi ho koupila snad dvakrát nebo třikrát do roka a nejvíce jsem tento časopis chtěla, když tam právě byly klíčenky na krk. Dokonce jsem dvě za rok získala, ale moje kamarádky jich měli asi deset, takže jistě dokážete pochopit, že jsem byla opravdu jako dítě nešťastná z toho, že mám málo klíčenek na krk než mé kamarádky.

Čím více klíčů, tím více moderní.

Nakonec jsem ale z toho vyrostla, a dokonce mi zbyla jedna klíčenka na krk, kterou mám stále schovanou a na kterou nikdy nezapomenu, protože tuto klíčenku na krk mi dal první můj kluk, to bylo asi v osmnácti nebo v devatenácti letech, kdy jsem se poprvé pořádně zamilovala a nyní, když už jsem dospělá a mám své děti, tak jsem ráda, že moje děti nenosí vůbec žádné klíčenky na krk. Já si myslím, že už by to v dnešní době bylo hodně nebezpečné, protože člověk může někam spadnout a na klíčence se také může potom oběsit. Ale také moje sestra říká, že zase klíčenky na krk jsou opravdu dobrým prostředkem, jak udělat perfektní reklamu, protože na klíčenkách jsou většinou fotbalové kluby anebo další jiné reklamy.