Mikina je pro potisk ideálníKomu by se mohla hodit mikina s potiskem jako vhodný dárek při mnoha příležitostech?

Spolužákům

Jak se nejlépe důstojně rozloučit s vaším maturitním ročníkem, aby měl od vás každý něco na památku? Třeba právě mikinou s potiskem, na které budou jména všech spolužáků a kantorů, doplněná o jejich fotografie podobně, jak to bývá na maturitních tablech.

dívka v mikině

Kolegům z práce

Některé pracovní kolektivy udržují zajímavé společenské tradice. Například se navzájem navštěvují, podnikají společně sportovní akce, jezdí spolu na dovolenou, pořádají soutěže o nejchutnější upečenou bábovku a vánoční cukroví, a také si dávají vánoční dárky. Reklamní mikiny s potiskem mohou být skvělou příležitostí k obdarování vašich kolegů, kdy každému z nich necháte vytisknout na hruď jeho (její) typický znak, který dotyčnou osobnost nějak charakterizuje, například pro paní Janu kvetoucí růže, pro pana Karla jeho oblíbené akvarijní ryby, pro sportovně založenou Jitku volejbalový míč atd.

posezení na trávníku

Rodičům

Mikina je jedním z nejpohodlnějších druhů oblečení a vaši rodiče by ji mohli ocenit třeba na výletě do hor, kde jim zajistíte ubytování. Při této příležitosti poslouží mikiny jako památeční předmět na dovolenou v krásném a čistém prostředí Jizerských hor, Jeseníků, Krkonoš nebo Šumavy.

Rodinám

Když se přátelí více rodin najednou, které společně pořádají výlety do přírody, můžete pro ně nachystat překvapení v podobě mikin s potiskem. Učaruje to zejména dětem a obléknete-li všichni mikiny před prohlídkou hradů a zámků či návštěvou ZOO, můžete být inspirací pro okolní návštěvníky.

Pro sebe

Proč si nepořídit i pro sebe jen tak pro radost? Můžete si na ni nechat vytisknout jakýkoli motiv, třeba mandalu, vaše oblíbené zvíře, rostlinu, krajinné panorama nebo obličej dívky vašich snů. Digitální tisk umožňuje vytisknout fotografie ve vysokém rozlišení a může to být velmi působivá záležitost pro každodenní nošení v práci, ve škole, na nákupech ve městě nebo venku v přírodě.