Bublinová fólie nejen pro stěhováníBublinkovou fólii známe asi všichni. Nejčastěji se s ní potkáváme při odesílání a přijímání zásilek anebo při balení věcí do kartonových krabic před stěhováním.

Fólie pro vodáky – pro vodáky je fólie s bublinkami opravdovým požehnáním, protože je měkká při posezení a příjemně hřeje. To se hodí hlavně tehdy, pokud je chladnější počasí a nechcete sedět před stanem na studené zemi. Můžete si ji vzít s sebou i k táboráku a je-li váš stan postaven na příliš udusaném terénu, fólie zafunguje jako změkčovač stanové podlážky.

dívka s bublinkovou fólií

Cykloturistika – bublinovou fólii Balteto se vyplatí vzít s sebou i na výlet na kole. Poslouží kupříkladu jako sedák při posezení na odpočívadlech, vybudovaných na některých cyklostezkách. Sedí se tu většinou na dřevěných lavicích, a ty tlačí do zadnice. nehledě na to, že si třeba i velmi rádi ulevíte něčím měkkým, pokud máte tvrdé sedlo. Fólie tu poslouží i pro posezení na trávě nebo na hlíně, abyste si nezamazali dres, a koneckonců si ji můžete vložit i mezi zadek a to tvrdé sedlo.

fólie s bublinkami

Malířská potřeba – když se maluje obývák, a odstraňuje stará malba, je tu někdy až děsný nepořádek. S tím vám snadno vypomůže bublinková fólie, kterou zakryjete okna, dveře, parapety, radiátory a svítidla a na závěr ji položíte v několika pásech vedle sebe na podlahu. Pásy slepíte k sobě lepicí páskou a máte perfektní ochrannou bariéru před dopadem staré malby. Toto je mnohem efektivnější, než tenké malířské fólie, co se během chvíle protrhnou, a nejsou vám pak k ničemu.

Sedák pro kutily – potřebujete opravit zásuvku, přilepit koberec, vyštukovat kousek zdiva, opravit tapetu, vyčistit sifon u kuchyňského dřezu a provést další práce v blízkosti podlahy. Pak si pod sebe dejte složenou fólii s bublinkami, která odfiltruje vaše nečistoty z montérek a zároveň změkčí povrch tvrdé dlažby či plovoucí podlahy.