Zázračný kolagenUž jste někdy slyšeli o kolagenu orcacollagen.cz? Kolagen je kouzelná věc, díky které můžete získat zdravé vlasy, pleť a pomaleji stárnete. Já sama jsem kolagen začala užívat asi dva roky dozadu. Tehdy jsem měla hrozný problém s mastícími se vlasy. Takže jsem si například umyla svoje vlasy a za dva dny už byly zase mastné. Mně to hrozně vadilo, protože jsem samozřejmě chtěla vypadat pořád hezky, ale zároveň jsem si nechtěla mýt vlasy obden. Hledala jsem na internetu, čím to může být a jestli jsou nějaké rady na to, jak s mastnými vlasy zatočit.

s

A přišla jsem na to, že k tomu, abych měla zdravě vypadající vlasy, které se méně mastí a budou mít lesk, který jsem chtěla, mi poslouží právě kolagen. Účinkům kolagenu jsem moc nevěřila, měla jsem za to, že je to jen další věc, jak vylákat z lidí peníze, ale opak byl pravdou. Nejen, že se mi po pár týdnech užívání kolagenu zlepšily vlasy. Méně se mastily a pamatuji si, že jsem byla hrozně šťastná a spokojená, že se mi problém podařil vyřešit. Mimo to se mi zlepšila i pleť a moje nehty, které byly odjakživa “papírové”.

s

Nehty se teď zdály být takové silnější, zdravější a celkově lepší. Vlasy mi dokonce o pár centimetrů i povyrostly, což jsem vůbec nečekala. A v ten moment jsem se cítila jako hotová královna. Proto pokud nevěříte kolagenu, nedávejte na první dojem a zkuste počkat až na výsledky. Nedělejte stejnou chybu, jakou jsem dělala já, že jsem kolagenu nevěřila a teď je mi to docela líto. Už dříve jsem se totiž koukala na sociální ? sítě, že různé influencerky a celebrity sdílejí kolagen, ale nenapadlo mě, že může až tak účinkovat. Nakonec jsem hrozně moc šťastná za to, že jsem to zkusila, protože kdybych to nezkusila, byla bych pořád na tom samém místě. Pokud chcete kvalitní kolagen, neváhejte a objednávejte si ho ze stejného e-shopu jako já.