Kvalitní vozíkyJá si myslím a předpokládám, že lidé, kteří jsou třeba na invalidním vozíku nebo jsou jinak postiženi, tak samozřejmě vždycky chtějí co největší pohodlí. Já, kdybych byla postižená anebo byla na invalidním vozíčku, tak bych samozřejmě chtěla mít pohodlí. A já jsem na invalidním vozíčku byla půl roku, protože jsem měla operaci kolene a také kotníku, takže pro mě bylo velice obtížné chodit. A dokonce jsem nemohla chodit ani o holích anebo o francouzských berlích, protože mě to neskutečně bolelo a stejně by to ani nešlo. Takže vím, jaké to je, když třeba sedíte opravdu každý den na invalidním vozíku a nemůžete se ani skoro pohnout. Bolest vás tak omezuje, že ani nemůžete skoro nic dělat.

Kvalitní vozík s podsedákem.

Takže je logické, že jsem také chtěla mít opravdu veliké pohodlí a potěšilo mě, když mi právě můj partner pořídil podsedák do invalidního vozíku. Ani nevíte, jak jsem byla nadšená. Potěšilo mě to víc než třeba zlatý prsten anebo nějaký kvalitní parfém, protože řeknu vám, že kdybyste měli třeba nějaké proleženiny nebo odřeniny anebo dekubity, tak je to velice bolestivé. A dekubity se navíc opravdu špatně hojí. A dekubity také mohou nekritizovat, dekubity právě vznikají kvůli tomu, když je svasl, kůže dlouho otlačená.

Invalidé chtějí pohodlí.

Když je místo na kůži opravdu dlouho namáhané. A když dlouho sedíte. Proto doporučuji pro každého vozíčkáře nebo invalidu, aby si právě pořídili také podsedák do invalidního vozíku, protože je to velice kvalitní a opravdu to uleví. Některé podsedáky do invalidního vozíku se také prodávají s dírou uprostřed, a to je třeba pro lidi, kteří trpí hemoroidy anebo také pro ženy, které třeba mají nastřiženou hráz po porodu. Tohle jsem také měla a měla jsem tento podsedák normálně na židli anebo na sedačce a řeknu vám, že i tento podsedák do invalidního vozíku mi posloužil, i když jsem tehdy ještě nebyla na invalidním vozíku.