Využijte možnost bydlet v doměSpousta zájemců o rodinný dům si představuje, že si jej postaví sami. Možná i vy máte ve svém okolí někoho kdo si dům alespoň zčásti postavil sám. Stavba svépomocí vám může pomoct ušetřit peníze, ale bude vás to stát spoustu času a úsilí. Pokud nemáte dostatek přátel a rodiny kteří vám vždycky pomůžou, budete se pravděpodobně hodně trápit – tedy pokud nejste z oboru. Lidé mimo obor většinou volí raději cestu stavby domu prostřednictvím stavební firmy. Je to jednodušší a hlavně se nenadřete.

uzavření smlouvy

Možná i pro vás bude ideální volbou dům na klíč, který vám postavíme velice rychle. Stavíme dřevostavby a zděné domy, a obě varianty jsou vybaveny tepelným čerpadlem i solárními panely. Díky tomu budete mít nižší náklady na provoz. Všechny domy jsou zateplené a připravení k předání. Klíče od domu můžete mít v ruce velice brzo. Dřevostavba je otázkou pár týdnů, zděný dům trvá postavit zhruba několik měsíců v závislosti na počasí. Naše domy jsou stavěny v určitém standardu, a pokud by se vám líbila třeba jiná barva střešní krytiny, většinou není problém ji vyměnit.

Jaké domy stavíme?
Když se podíváte okolo sebe, uvidíte, že většina novostaveb jsou bungalovy. Velmi populární je 5 kk bungalov, který vaší rodině poskytne spoustu místa na odpočinek i na práci. Bungalovy jsou většinou přízemní domy, ve kterých vám odpadne nutnost chodit do patra. Budete mít rovnou bydlení připravené na stáří, kdy je šance že budete mít pohybové omezení.

stavba domu

Typové domy
Připravili jsme několik typových domů, ze kterých můžete vybírat. Všechny najdete na našem webu, kde se můžete dočíst i recenze. Naši klienti jsou s námi spokojení, a předali jsme už desítky domů napříč republikou. Stavíme nejen jednotlivé domy, ale i celé ulice. Podívat se na ně můžete na našem webu, a možná vás některý z dokončených domů zaujme natolik, že si ho od nás necháte postavit.