Brzy přiletí čápZejména maminky, které čekají svoje první dítě, to chtějí mít všechno dokonale připravené, aby je nic nezaskočilo a všechno měly. Maminky druhých a dalších dětí už mohou spoléhat na to, že všechno mají po tom prvním. Důležité je, abyste měla všechno sbalené s sebou do porodnice, a to zejména hlavně nejdříve pro sebe, pak teprve pro miminko, protože zatím tam bude dělat parádu v jejich erárním oblečení. Jenže, co si budeme nalhávat, to žádná hitparáda moc není, vy si ho budete chtít převléknout do svého, není tomu tak? Pokud ve vašem okolí například budoucí babičky nebo tetičky tápou, co vám mají za porod koupit nebo co koupit pro děťátko, dejte jim jeden tip.

baby

Určitě se vám bude hodit celý set věcí, aby v něm byly dupačky, body, čepička, dečka a další nezbytnosti. Těmi jsou například i látkové pleny, osušky, spací pytle nebo povlečení, které také budete moci často měnit, když se děťátku stane nějaká nehoda s ublinkáváním nebo tím druhým. Buďte připravená a mějte raději dost oblečení na převlečení, abyste nemusela ze začátku pořád jenom prát, protože to budete hlavně nejdříve potřebovat nasbírat síly.

dite

Místo, kde toto všechno mají, kde mají originální body s vtipnými obrázky, což se vám například bude hodit na první focení, a kde mají také kvalitní výbavičku pro miminko, je internetový obchod Brumlík.cz, kde to seženete za parádní slevy. Nejspíše se vám také v posledních měsících těhotenství nechce ani chodit do obchodů, tak si hoďte nohy nahoru a objednejte si to až k vám domů, ať už můžete jenom odpočívat a nabírat síly na to, co přijde. Pořiďte si například i milníkové kartičky, které fotky vašeho děťátka udělají zapamatovatelnými. Nebo dejte tip na tento obchod někomu ve vašem okolí, až se bude ptát, co byste tak potřebovali a co vám ještě schází. Mají zde i krásně dárkové košíky v neutrálních barvách, pokud se třeba budete nechávat překvapit.