Nové schodyV dnešní době mají lidé opravdu hodně na výběr, jaké zboží si mohou pořídit k sobě domů. Mohou si také například pořídit točité schody. Pokud by vás zajímalo, jak hodně kvalitní jsou točité schody, tak vám řeknu, že je to opravdu hodně kvalitní a mně se tohle také líbí. Dříve točité schody byly výsadou hlavně hradů a zámků anebo takových bohatých vil a velkých sídlišť. Jenomže v dnešní době skoro nikde nevidím, že by byly nějaké pěkné stylové točité schody. Tohle ale vůbec nevadí, protože je opravdu mnoho způsobů a také možností, jak vy si také doma můžete pořídit točité schody.

Moderní točité schody.

Točité schody se mi vždycky opravdu hodně líbily, ale stále jsme neměli finance na to, abychom si je také mohli pořídit, i když je to velice pěkné a stylové, tak stále můj partner nechtěl, abychom je měli doma. Prý na to nemá peníze a také neví, jak by to nahrazovalo naše klasické hranaté schody. Ale spíše si myslím, že mému partnerovi by se do toho nechtělo. Partnerovi by se určitě nechtělo do přestavby obýváku, abychom nahradili staré schodiště nějakými krásnými točitými schody. Proto jsem se partnera zeptala, jestli by mu nevadilo, kdyby nám třeba točité schody udělal můj bratr.

Schody a zábradlí jsou různé.

Můj bratr se tím totiž živí, a navíc je také umělecký řezbář, takže jsem partnerovi řekla, že práci bychom měli vlastně skoro zadarmo, že bychom si nakoupili jenom materiál a že práce by udělal bratr se svým kamarádem. Partner tedy řekl, že když na to nebude moct sáhnout a bude moct v klidu chodit do práce a na brigády, tak mu to vůbec nevadí. Já sice chápu, že partner chce vydělávat peníze, ale také zase na druhou stranu chci, aby to u nás doma vypadalo opravdu pěkně a stylově. Nakonec to dopadlo tak, že točité schody máme a řeknu vám, že jsem opravdu s nimi maximálně spokojená. Dokonce i naše děti, které si vždycky na točité shody dají matraci a potom se kloužou dolů. Je to vlastně i taková veliká zábava.