Existuje i u bazénů výroba na přání?S postupujícími klimatickými změnami a vyššími letními teplotami se bazén pro valnou část z nás stal doslova nezbytností. A to bez ohledu na to, kolik vody tím v podstatě vyplýtváme. Není tedy divu, že existují velké variety nejen bazénů samotných, ale také potřebných doplňků. Jak se však ukazuje, ani tato široká nabídka nestačí. Proto zbyla v mnoha firmách odsouhlasena také výroba na přání https://www.chlorito.cz/vyroba-na-prani zákazníka, kdy se onen předmět vyrobí přesně tak, jak jej zákazník požaduje. U bazénů se to může zdát divné, neboť tu zdánlivě není příliš prostoru pro osobní volbu. Zde se však mýlíme.

atypický tvar bazénu

Stačí se podívat na bazény samotné. Někteří lidé mají pozemek atypického tvaru, kam by se jim standardní typ zkrátka nevešel. Proto potřebují takový, který má specifické rozměry dané přesně tak, aby se jim na zahradu vešel. A něco takového je samozřejmě plně v kompetenci většiny firem, které se prodejem bazénů a příslušenství zabývají. Podobné požadavky se týkají i solárních či jiných plachet. Pokud máme bazén neobvyklého tvaru, ať už jsme si jej koupili či si jej postavili sami, pokud jej chceme zakrýt, potřebujeme plachtu stejných rozměrů. A tu si můžeme nechat vyrobit.

klasický obdélníkový bazén

Zvláštní požadavky můžeme mít také na schůdky, zvláště pokud máme doma malé dítě, seniora či člověka s pohybovým postižením. Ti obvykle potřebují mnohem větší ? oporu, zvláště pokud jdou do vody. Také, pokud spadnou, mají větší problém se vynořit. Proto potřebují mnohem větší jistotu, když do bazénu vchází.

Je tedy vidět, že místa pro variace je zde dost. Tyto možnosti však doposud nejsou příliš využívány. Hlavním důvodem je samozřejmě cena, která je zde podstatně vyšší než u klasických produktů. Na to je potřeba myslet a pokud máme o nějaký takový předmět zájem, pak si nechme napřed vypracovat kalkulaci, ať víme, na kolik nás to přijde. Uchráníme se tak od budoucího nepříjemného překvapení.