Pronájem mikrobusu jako zážitkový dárek k narozeninámJestliže vaši příbuzní v seniorském věku slaví narozeniny, můžete jim nabídnout namísto věcného daru dar zážitkový. Mnozí senioři jej dokážou ocenit a vyhovuje jim dokonce víc, než dar hmotný. Ten si totiž mohou koupit i sami, ale kupříkladu zážitek v podobě jízdy pronajatým mikrobusem, kdy vůz řídíte vy, nebývá na prodej. Tímto jsme vám chtěli naznačit, že někdy stačí opravdu málo, a máte mikrobus z pražské půjčovny mikrobusů k dispozici třeba na celý víkend, a můžete se se svými rodiči vypravit, kam chcete.

dodávka u moře

Zařiďte si nejprve mikrobus, teprve pak ubytování – někteří lidé mohou v návalu radosti začít objednávat hotely a penziony na určitý termín, a teprve pak zajdou do autopůjčovny, kde se dozví, že na toto datum již není jediné vozidlo volné. Můžete pak mít problém s rušením či přeobjednáním volné ubytovací kapacity, a celé se to zkomplikuje. Postupujte naopak v opačném režimu, nejdřív jistotu v podobě vozidla z půjčovny mikrobusu, a teprve pak rezervace ubytování.

žlutá dodávka

Město versus venkov – některým seniorům vysloveně vyhovuje, když s nimi cestujete po městě. Pokud si ovšem pronajmete vůz a nebude přímo váš, může přání seniorů ztěžovat vaši situaci z pozice řidiče. Pamatujte na to, že pokud nejste příliš dobrý řidič, a nemáte přímou zkušenost s řízením mikrobusu, že bude jízda po městě namáhavější, a bude také více pravděpodobné, že tu někde havarujete. Nabídněte seniorům raději venkovské oblasti, kde lze bez problémů zaparkovat, a kde také uvidí celou řadu přírodních krás a zajímavostí, což by například ve městě nebylo prakticky vůbec možné.

Ideální je v jízdě se střídat – je-li to možné, využijte střídavého režimu jízdy autem, abyste snížili pravděpodobnost nehody na minimum. Budete více odpočinutí, přičemž právě mikrospánek za volantem, v případě jízdy po dálnici může vypsat krutou daň v podobě lidských životů. Takovéto nehody se již přihodily.