Prima hra minecraftV dnešní době jsou počítačové hry a další hry opravdu velice populární. Abych se přiznala, tak já se tomu nedivím, protože já také patřím k těm lidem, kteří moc rádi hrají různé hry, a to hlavně na počítači. Jako malá holka jsem ještě hrála populární videohry a potom také PlayStationy. Myslím si, že devadesátkoví lidé, kteří v těch devadesátých letech vyrůstali, tak ví, co to jsou PlayStationy anebo dokonce také videohry. Potom byly ještě nějaké vylepšené hry, ale na ty si já nepamatuji, protože ty jsem neměla, ty mi rodiče jednoduše koupit nechtěli a potom jsem hrála ještě na počítači hry. Hrála jsem tam také sims a potom také minecraft.

Relax u minecraftu je prima.

Minecraft hosting https://gamerhost.pro/product/minecraft seženete třeba také na webové stránce gamerhost.pro, kde najdete různé produkty, a to včetně minecraft hostingu. Nemusíte se bát, není to drahé, jsou také různé servery na minecraft a ne všechny se platí, takže některé minecraft hostingy jsou také zadarmo. Nemusíte se tedy obávat, že by vaše peněženka zaplakala nebo že by vaše děti třeba neměly peníze na nějakou pěknou hru na minecraft. Minecraft hra spočívá v tom, že tam vlastně můžete přemýšlet. Je to vlastně takové logické myšlení a myslím si, že je to taková docela trošku edukativní a výuková hra.

Vtipná postavička z Minecraftu.

Takže pokud děti hrají minecraft, samozřejmě že ne celý den, tak bych je nechala třeba na hodinu nebo na dvě hodiny hrát minecraft. Já si myslím, že je to naprosto v pořádku. Kolikrát také sama uvažuji, že i já bych si pro sebe našla nějakou hru, která by mě vzdělávala, a u které bych musela přemýšlet. takže na internetu hraji šachy a také sudoku. Tohle mě také moc baví a můj syn, kterému je teprve osm let, už také hraje minecraft Už od svých šesti let hraje minecraft a myslím si, že ho to opravdu hodně baví, protože už také v tom pořádá různé soutěže a také má klub v minecraftu, kde si s klukama vyměňují různé názory a také rady, jak hrát minecraft anebo jak si udělat třeba pěknou vesničku v minecraftu.