Potraviny, které pomohou vaší erekciVíme, že pokud trpíme erektilní dysfunkcí, pomůžou nám pilulky, například viagra nebo kamagra, třeba kamagra oral jelly. Ale pomoci s erektilní dysfunkcí vám mohou i některé druhy potravin, které možná běžně jíte, jenom jste o tom nevěděli.

Které potraviny to jsou?

Meloun

Meloun je skvělým zdrojem osvěžení, zejména v horkých dnech. Podobně jako léky, které léči erektilní dysfunkci, i vodní meloun působí na naše cévy. Podle studií dokonce může povzbudit sexuální touhu. Díky lykopenu meloun působí dobře i na prostatu.

meloun

Káva

Ranní šálek kávy vám může dát více než jen dobití energie. Podle studií jsou muži, kteří pijí dva až tři šálky kávy denně méně ohrožení erektilní dysfunkcí než muži, kteří se kávě vyhýbají. Je to způsobeno kofeinem, který zvyšuje průtok krve cévami.

Ryby

Ryby, které mají v sobě vysoký obsah omega-3 mastných kyselin jsou prospěšné pro naše srdce a jsou také dobré pro naši erekci. Díky rybám se vám sníží riziko omega-3 mastných kyselin, ale také riziko infarktu myokardu nebo tvorby krevních sraženin.

Olivový olej

Olivový olej je zázračná potravina, která je součásti středomořské stravy. Je plný zdravých tuků, které jsou prospěšné pro naše tělo. Pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu v našem těle a dodává našemu tělu antioxidanty, což má pozitivní dopad na naše zdraví.

Česnek

Silně aromatická zelenina, která je nejenom vítaným doplňkem pro téměř každé jídlo, ale také pozitivně působí na naše cévy. Česnek pomáhá udržovat naše cévy zdravé a čisté, bez sraženin a působí proti tvorbu aterosklerózy.

česnek

Vlašské ořechy

Vlašské ořechy jsou plné vitamínů a aminokyselin. Díky obsahu vitamínů jsou výborné pro prevenci erektilní dysfunkce. Pozor ale na množství, protože ořechy mají vysoký obsah kalorií.

Čokoláda

Čokoláda vám neukojí jen chutě na sladké, ale zvyšuje průtok krve cévami a též působí pozitivně na krevní tlak. Pomáhá tělu vytvářet oxid dusnatý, což je látka, která je běžně součástí i léků na erekci