Kousky ze second handuUž máte vybraný dárek pro svého drahého partnera? Blíží se Valentýn, a to je svátek zamilovaných. A pokud jej máte rádi, zkuste partnera překvapit a obdarovat ho nějakým milým dárkem, který potěší u srdce a zahřeje na duši.

Co takový dárek může být?

Záleží na tom, co má váš partner rád. Vybrali jsme několik tipů na dárky, které by vás mohly inspirovat. Tady jsou.

s

  1. drobnosti jako čokoláda – čokoláda zní sice jako klišé, ale muže, který má rád sladké, určitě potěší.
  2. pánská kožená luxusní taška – pokud chcete zvolit trošku luxusnější dárek, můžete svému partnerovi letos k Valentýnu koupit pánskou koženou luxusní tašku, která mu vydrží několik let, vejde se mu do ní plno věcí, protože je prostorná a zazáří s ní.
  3. pánské oblečení – buďte trochu kreativní a vyberte nějaký kousek oblečení svému muži, který by se mu hodil do šatníku. Vybírat můžete například v klasických kamenných obchodech, e-shopech na internetu anebo třeba taky v pánském second handu, kde mají nošené oblečení po někom jiném za poloviční cenu. Nakupovat v second handu není vůbec nic špatného – naopak. Často tady seženete kousky, které byste v normálních klasických obchodech sehnali za plnou cenu, v second handu je to opravdu za babku a ještě ušetříte. Takže se tam nebojte nakupovat.

pan

A pokud byste hledali nějaký pánský second hand, můžete navštívit ten náš. Kamennou prodejnu máme v Praze anebo máme e-shop na internetu, kde si můžete vybrat super slušivé kousky a vše zaplatit z pohodlí domova. Výhoda je, že nemusíte nikam docházet. Platba je rychlá, a tak stejně i doprava. Můžete si vybrat mezi klasickou dopravou, která trvá zhruba týden anebo expresní dopravou, kde vám do 24 hodin od platby doručíme balíček. V případě ztráty balíčku, nebo jeho poškození vám můžeme obratem poslat nový kousek. Tak neváhejte a něco si objednejte.

5/5 - (1 vote)