Kdy se vám bude stěhovat se stěhovací firmou nejlépeChystáte se na stěhování domu nebo bytu, ale ještě jste se pevně nerozhodli, jaký zvolit termín? Pak byste mohli využít této situace pro sebe, aby byla pro vás co nejvýhodnější. Někteří lidé si totiž komplikují levné stěhování v Praze už jen tím, že se do tohoto procesu vrhnou v nejstresovější okamžik, a pak se diví, že jim schází energie a dopouští se mnoha fatálních chyb.

kartonové krabice

Nejstresovější okamžik – moudří lidé se stresu vyhýbají a nepovažují jej za zkoušku odolnosti, mužnosti atp. Říká se, že „moudřejší ustoupí“, a proto ti moudřejší raději přesunou stěhování z pondělí na čtvrtek, kdy je většina lidí kolem nich více v klidu, protože se blíží víkend, na rozdíl od pondělí, kdy jsou takřka všichni vystresovaní a nervózní. Čtvrtek je ideální, protože v pátek bývá na silnicích „blázinec“ a hustý provoz, a v sobotu si již mnozí uvědomují, že musí pozítří do práce, a v neděli je to ještě horší, ale ve čtvrtek je vidina prodlouženého víkendu nebo alespoň krátkého pracovního pátku již přede dveřmi.

krabice s věcmi

Stěhování s kamarády – uvědomte si, že stěhování s kamarády může být mnohem náročnější, než s profesionály. Jde totiž o to, že profesionálové se chovají ke všem zákazníkům stejně – profesionálně, zatímco kamarádi se znají a jeden druhému může vyčítat, že se fláká, že zaujímá výhodnější pozici při přenášení skříně a koberce, že má příliš dlouhé prostoje nebo že na něco důležitého zapomněl. Takovéto výčitky a konfliktní situace se vám se stěhovací firmou nemohou stát.

Stěhování na klíč – nechcete se stresovat vůbec? Pak zadejte stěhovací firmě stěhování na klíč, a máte klid. Stěhováci si poradí i s balením věcí a rozmístěním nábytku, spotřebičů a bytových doplňků na novém místě a vy si mezitím můžete konečně užít vytouženou dovolenou někde u moře. Vrátíte se pak domů – již do nového prostředí a budete řešit jen zbytek administrativních záležitostí.