Hypotéka bez registru pro vásJe to už opravdu hodně dlouho, když jsme se s partnerem dohodli, že si vezmeme hypotéku. My jsme tohle zkoušeli už asi podruhé anebo možná také už potřetí, jenomže bohužel nikdy jsme neuspěli. Nikdy nám v žádné bance nechtěli dát hypotéku, ani nevíte, jak moc mě to trápilo a jak jsem byla nešťastná. A také hlavně zklamaná. Protože si vzpomínám, jak mi partner řekl, že když dříve bydlel se svou partnerkou v nájmu, tak jim prý by ihned hypotéku dali. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo a jaká to byla pro mě rána pod pás. Bála jsem se, že se se mnou partner rozejde kvůli tomu, že nám nedají hypotéku. My jsme s partnerem snili o americké hypotéce bez registru.

Bez výplaty, hypotéku nedostanete.

Když partner tohle slyšel, že jsem mu navrhla americkou hypotéku bez registru, tak on mi ihned odpověděl, že přesně takovou hypotéku si chtěl vzít se svou bývalou přítelkyní. Málem jsem se rozbrečela, takže to znamená, že se se mnou rozejde a vrátí se ke své bývalé přítelkyni? Nejhorší na tom bylo, že ona byla stále bez partnera a stále snila o tom, že potřebuje americkou hypotéku bez registru, protože jí prý nebaví platit nájem. Takže by si přála hypotéku, aby si mohla koupit nějaký menší byt. Ani nevíte, jaké jsem měla obavy a strach, že se se mnou partner rozejde a potom se vrátí ke své bývalé přítelkyni, se kterou si vezmu americkou hypotéku bez registru.

Peníze jsou pro život důležité.

Snažila jsem se ještě sehnat nějakou brigádu, aby nám také hypotéku bez registrů dali, ale hledala jsem marně. My máme ještě pětileté dítě, takže jsem z práce rovnou chodila do školky. Abych se také věnovala svému dítěti, dítě bylo i mého partnera, ale i tak jsem se bála, že se se mnou jednoho dne rozejde, aby si mohl vzít s nějakou bohatší přítelkyní americkou hypotéku bez registru. Ani nevíte, jak jsem byla stále šokovaná a překvapená, když mi partner řekl, že už se asi na to vykašleme a že budeme ještě třeba tři roky bydlet v nájmu. Že si našetříme více peněz a potom si vezmeme nějakou hypotéku, jako například velmi kvalitní oblíbenou americkou hypotéku bez registrů.