Dámské dresy CASTELLI- funkčnost a elegance v jednomFirma CASTELLI pro všechny sportovkyně, které rády jezdí na kole, nabízí hned několik kvalitních a krásných cyklodresů, ve které se budou cítit naprosto komfortně. Všechny cyklo dresy jsou velmi krásné a pro všechny typy postav. Pokud je horké léto a vy byste se ráda při jízdě na kole pěkně opálila, určitě sáhněte po cyklo nátělníku CASTELLI BAVETTE. Jestli byste ale plánovala na kole pod sluncem jezdit déle, raději si vyberte jiný cyklo dress. Využijete ho během slunečních dní pro rovnoměrné opálení, ale také se vám hodí pro spinning. Nezapotíte se v něm a bude vám v něm příjemně. Je elegantní černé barvy kvalitní látky Softlex, obsahuje tři kapsy a reflexní prvky. Takže budete v bezpečí.

cyklonátělník

Preferujete spíše cyklo dress s rukávkem? Máte rádi červenou? právě pro vás je zde cyklodress CASTELII PEZZI z látky Strada Micromesh. Pas je zakončen silikonem, takže se materiál skvěle přizpůsobí a dres má tři kapsy a boky dresu jsou ze síťoviny. Cyklodress CASTELLI dámský dres z materiálu ProSecco Micromesh, boky tvoří síťovina. Je krásné oranžové barvy s bílými proužky a květinovými motivy. Dres působí krásně žensky. Rukávy mají zakončení bezešvé, dres má tři kapsy podrobnosti. Nebesky modrou má cyklodress CASTELLI ENDURANCE. Krátký a elegantní rukáv a střih, je vyroben z materiálu ProSecco Air Donna, rukávy jsou bezešvě zakončené.

cyklodress

Pas je ze silikonu a síťoviny, materiál se tedy krásně přizpůsobí a skvěle větrá. Milujete bílou barvu doplněnou elegantně a vkusně lehce duhovými prvky? Sáhněte po cyklodresu CASTELLI GRADIENT. Tento krásný a elegantní cyklodres s krátkými rukávy je vyroben z materiálu ProSecco Micromesh. V pase silikon, boky ze síťoviny, která provzdušňuje a nebudete se tak potit. Vzadu pro úschovu drobných předmětů skvěle poslouží tři kapsy. Firma nabízí ještě dva cyklodresy stejné kvality v duhovém provedení ve dvou variantách. Doprava cyklodresu je zdarma, každý cyklodres je na skladě. A k cyklodresům si můžete objednat od stejné firmy i cyklokalhoty, abyste to měli komplet a udělali jste si radost.