Chcete mít bazén?Horká léta spoustu lidí každý rok donutí, aby trávili spoustu volného času na koupalištích. Část lidí by také ráda šla, ale mají obavy z hygieny a z dlouhých front. Protože se někteří lidé neumí chovat, mnoho lidí se každý rok rozhodne že si pořadí bazén domů. Kdo má rodinný dům se zahradou si může vybrat, zda si pořídit bazén na povrch pozemku a nebo bazén zapuštěný. Právě zapuštěné bazény se těší velké popularitě, protože vypadají lépe a nezasahují svým vzhledem tolik do vzhledu zahrady či terasy.

zapuštěný bazén

Vyrábíme kvalitní bazénové vany s veškerým příslušenstvím, které je nezbytné k tomu, aby bazén správně fungoval a vy si ho mohli užívat. Naše bazény už slouží spoustě lidem, kteří chtěli kvalitu za dobré peníze. Bazén už nestojí stovky tisíc, dnes jsou bazény cenově dostupné. Můžete si vybrat z mnoha tvarů a velikosti. Jak vlastně vybrat vhodný bazén? Nejprve si musíte ujasnit pro kolik lidí má být a co v něm chcete dělat. Jestli chcete plavat, musíte počítat na jednoho člověka zhruba s jedním a půl metrem prostoru. Většina lidí má ale bazén spíše na zábavu než na plavání takže stačí bazény menší.

schody do bazénu

Líbí se vám bazén do země?
Jestli je to váš favorit, musíte vědět žije potřeba mít připravený otvor. Do něj se bazén vkládá, a je potřeba mít vyhloubenou dostatečně velkou jámu. Samozřejmě se svými zákazníky všechno konzultujeme takže vám řekneme všechny potřebné informace k tomu abyste měli vše připraveno v pořádku. Pokud se o nic nechcete starat, můžete si u nás objednat i realizaci bazénu na klíč. Bazén vám postavíme a zprovozníme, takže po našem odjezdu už můžete oblékat plavky.
Nezapomínejte na to, že se o bazén musíte starat. Je potřeba jej pravidelně čistit, k čemuž vám nejvíce pomůže bazénový vysavač. Velice důležitá je i chemie, která zbaví vodu řas a bakterií. Díky tomu bude voda v bazénu zdravotně nezávadná.